top of page

Instalacje Przydomowe

Ostatnie lata naszej działalności zdominowane są przez fotowoltaikę, i nie ma się czemu dziwić, bowiem może być to inwestycja która odpowiednio przeprowadzona, zwraca się najszybciej. Zwrot może nastąpić nawet w ciągu trzech lat, choć przeciętnie jest to 4-5. W ciągu naszej działalności wybudowaliśmy kilkaset instalacji o mocy do 50Kwp. W tym roku po raz pierwszy mamy szanse na zrealizowanie projektu 1MWp.

Mając doświadczenie, że większość osób nie ma kompetencji do dokonania wyboru komponentów pomiędzy tak wieloma produktami, oferujemy zestawy których rozszerzoną gwarancję, do czasu gdy inwestycja się w pełni nie zwróci. My bierzemy pełną odpowiedzialność za instalację do czasu uzyskania produkcji energii o określonej ilości kWh, a Ty nie musisz się martwić o żadne dodatkowe koszty. 

Wspólnota.png

Przykładowe ceny Instalacji:

Wykonujemy instalację na wszystkich dostępnych podzespołach. Byś jednak miał wyobrażenie, o rozwiązaniach najkorzystniejszych, to przedstawiamy tutaj przykładowe zestawy. Pamiętaj, nasza gwarancja, zapewnia ci spokój i brak żadnych dodatkowych kosztów, a Tym samym to w naszym interesie jest by każda instalacja była wykonana prawidłowo i służyła bezawaryjnie.

QCELLS_Logo_Tagline_primary.jpg
Logo_SMA.svg.png
1200px-ABB_logo.svg.png
panele-fotowoltaiczne-exe-solar-logo.png
fronius.png
16.jpg
longim_400x400.jpg
et-logo.jpg
sfar-solar-1024x341.jpg
solarfabrik.png
Panele Fotowoltaiczne

Każda instalacja jest inna:

 

Każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, na każdym dachu występują inne możliwości i ograniczenia, toteż każdy z projektów jest inny. Każda z inwestycji musi być przemyślana tak by była optymalnie korzystna dla odbiorcy. Na tym etapie decydujemy jaki jest ostateczny koszt instalacji - różnice w cenie polegają na wykorzystaniu innych komponentów. Dysponujemy najlepszymi cenami z dużymi rabatami na rynku, z których możesz skorzystać i wybrać to co jest dla Ciebie najlepsze. My fachowo doradzimy jakie rozwiązania i dlaczego są według nas najlepsze. W momencie otrzymania dofinansowania każda konfiguracja staje się rozwiązaniem korzystnym nie tylko finansowo, ale co może i ważniejsze środowiskowo.

Czy to sie opłaca?

W skrócie odpowiedź brzmi: TAK. W warunkach pogodowych Polski możemy spodziewać się, że każdy 1kWp instalacji PV wytworzy około 1MWh/rok. Przy dzisiejszych cenach, wliczjąc koszty net-meteringu, każda wyprodukowana 1MWh to około 550-600PLN oszczędności na rachunkach za energię. Opłacalność każdej inwestycji jest inna i należy wyliczyć ją oddzielnie. Instalacja w pełni finansowana ze środków własnych zwraca się po około 7 latach. Należy pamiętac że każde dofinasowanie, jak również przyszły wzrost cen energi skraca ten czas proporcjonalnie nawet poniżej 3 lat !!! (przeciętny zwrot z inwestycji po odliczeniu dopłat to około 4 lat)

Żywotność instalacji jest przewidziana na minimum 25 lat.

bottom of page