top of page

Prosumenckie instalacje przydomowe

Instalacja fotowoltaiczna jest dzisiaj korzystnym i opłacalnym rozwiązaniem energetycznym dla każdego kto ma miejsce na montaż paneli słonecznych.

Dzieki szeregu dotacjom i ułatwieniom takim jak net metering koszt energii elektrycznej dla konsumenta jest niższy niż uzyskiwany z paliw kopalnych, a do tego jej cena staje się dla nas przewidywalna i stała. Inwestując w nową instalację nie tylko oszczędzamy, ale również dbamy o środowisko i jakość otaczającego nas powietrza.

Energia słoneczna jest nieskończonym paliwem przyszłości które nie ma wad - pozwól nam się przekonać, jakie korzyści dla Ciebie i innych osiągniesz decydując się już teraz z niej korzystać.

Instalacja PV na domu
Instalacja PV na domu

Własna instalacja w 4 krokach: 

 

Wykonujemy instalacje każdego typu: autonomiczne, hybrydowe oraz podłączane do sieci. Zaproponujemy optymalne rozwiązanie, zdobędziemy dotację, pozwolenia, przyłączenie do sieci. Zaproponujemy najkorzystniejszy model finansowania. Najwyższą jakość wykonania przypieczętowujemy gwarancją. Wszystkie instalację są wykonywane przez osoby posiądające umiejętności potwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego poprzez stosowne certyfikaty. 

Monitorujemy instalację na wypadek awarii. 

Od początku do końca przeprowadzimy Cię przez proces zmiany źródła energi w twoim domu.

Z nami w 4 prostych krokach staniesz sie zadowolonym użytkownikiem własnej instalacji:

Zostaw nam swój numer telefonu jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Projekt i konsultacja
Dowiesz się czy instalacja fotowoltaiczna odpowiada twoim potrzebom, ile będzie kosztować, jak wyglądać oraz jakie oszczędności przyniesie w przyszłości. Poznasz wszystkie korzyści, a jednocześnie nie musisz się decydować na jej wykonanie. Znając odpowiedzi na te pytania przygotowujemy projekt oraz dokumentacje niezbędna do pozyskania dofinansowania. Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt.

Umowa

Jeśli zdecydujesz się na montaż instalacji podpiszemy umowę na jej wykonanie zgodnie z projektem i kosztorysem, gwarantujemy też zdobycie do 15 000 PLN dofinansowania ze środków miasta Warszawa. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami oraz zdobyciem niezbędnych pozwoleń. 

Instalacja

Montaż trwa zwykle do trzech dni. Instalacja jest gotowa niezwłocznie. Formalne podłączenie do sieci energetycznej zależy od dystrybutora. Mamy doświadczenie oraz najlepszą jakość i ceny na rynku dlatego nie boimy się dawać nawet 8 letniej gwarancji.

bottom of page