top of page

Instalacje DIY - cała polska

Obserwujemy duże zainteresowanie wśród osób chcących samodzielnie wykonać swoją instalację fotowoltaiczną. Jeśli posiadasz wystarczające umiejętności by to zrobić nie ma do tego żadnych przeciwwskazań. Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą jak nie popełnić błędów które spowodują wadliwe działanie instalacji. 

Przygotujemy dla Ciebie projekt instalacji, sprzedamy i dopasujemy wszystkie niezbędne komponenty, wyjaśnimy na co należy zwracać największa uwagę, a jeśli nie posiadasz stosownych uprawnień przyślemy wykwalifikowaną osobę z uprawnieniami która zrobi audyt wykonania, podłączy falownik i pomoże wypełnić dokumenty zgłoszeniowe do OSD. 

korfantego.jpg
gorczewska.jpg

Oszczędź nawet 25%.

 

Samodzielne wykonie instalacji pozwala oszczędzić od 20 do nawet 40% ceny instalacji względem cen oferowanych przez firmy instalatorskie, a tym samym drastycznie skrócić czas zwrotu z inwestycji. Proszę jednak pamiętać, że nie jest to oferta dla każdego.

Jeśli masz zasoby by samodzielnie wykonać instalację, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie projekt i wycenę komponentów. Do samodzielnego zgłoszenia instalacji oraz odbioru dofinansowania 'Mój Prąd' potrzebujesz mieć uprawnienia elektryczne SEP lub UDT. Jeśli tylko posiadasz umiejętności manualne to oferujemy usługę w której doświadczony elektryk sprawdzi twoją instalację oraz wykona niezbędne podłączenia falownika do instalacji w budynku.  

Zostaw nam swój numer telefonu jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

bottom of page